Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg
Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62

Ogłoszenia

Podręczniki – bez paniki

Informacje o podręcznikach i zeszytach ćwiczeń zostaną podane na spotkaniach z nauczycielami we wrześniu. W pierwszych tygodniach nauki odbędzie się również giełda podręczników używanych. Będzie też czas na zakup nowych książek.

Dzień przedsiębiorczości 2013

Informujemy, że tegoroczna, dziesiąta edycja „Dnia przedsiębiorczości” odbędzie się 17 kwietnia 2013 r.

Za organizację „Dnia przedsiębiorczości” Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości otrzymała pierwszą nagrodę w konkursie na Najlepszą Inicjatywę Obywatelską Pro Publico Bono w kategorii „Inicjatywy Edukacyjne”.

 

Podczas Gali Przedsiębiorczości w Pałacu Prezydenckim, fot. archiwum szkoły

„Dzień przedsiębiorczości” to program skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, organizowany za pośrednictwem Internetu. „Dzień przedsiębiorczości” jest projektem sprzyjającym podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

Poprzez udział w programie uczniowie mają możliwość:

  • odbycia kilkugodzinnych praktyk w wybranym miejscu pracy,
  • zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie,
  • pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu,
  • doświadczenia związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową,
  • zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą.

koordynatorzy programu: Agnieszka Hanusz, Monika Szewalje-Jasińska, Grażyna Brzozowska

Uwolnij swoje książki

„Uwolnij swoje książki - podziel się z innymi radością czytania"

Akcja bookcrossing - Wietrzenie regałów

W naszej szkole zostanie utworzona w kwietniu półka bookcrosingowa. Sprawdź czy na Twojej półce w domu są książki, których już nie będziesz czytał. Przynieś je koniecznie do biblioteki szkolnej. Wszystkie „uwolnione książki" znajdą się na naszej półce bookcrossingowej.

Półka bookcrossingowa na korytarzu biblioteki szkolnej, fot. M. Królikowska

Bookcrossing to społeczna ogólnoświatowa forma popularyzowania czytelnictwa, ruchoma wirtualna biblioteka, bez własnej siedziby, regałów, kart bibliotecznych. Idea bookcrossingu zrodziła się w 2001 roku w Stanach Zjednoczonych i swoim zasięgiem obiegła cały świat. W Polsce funkcjonuje od 2003 roku wzbudzając duże zainteresowanie i popularność.

Zachęcamy Was do przewietrzenia regałów z książkami.

  • Wybierz książkę ze swojej domowej biblioteki,
  • Przynieś książkę do biblioteki szkolnej – do 30.03.2012 r.,
  • Zamień swoją książkę na inną.

M.K., E.W.

Komunikaty dotyczące zmian w funkcjonowaniu ZSZ

I. Uchwała Rady Powiatu Nr OR.0007.112.2012 z dnia 23 lutego 2012 r. w sprawie przekształcenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim (dotycząca przekształcenia zasadniczej szkoły zawodowej na szkołę działającą w trzyletnim cyklu kształcenia).

Pobierz plik

II. I. Uchwała Rady Powiatu Nr OR.0007.111.2012 z dnia 23 lutego 2012 r. w sprawie zamiaru likwidacji Liceum Profilowanego Nr II i Technikum Uzupełniającego dla młodzieży w Zespole Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim.

Pobierz plik

Skrzynka zaufania

Na Waszą prośbę, Drodzy Uczniowie, uruchomiliśmy

„SZKOLNĄ SKRZYNKĘ ZAUFANIA”

Drogi Uczniu!
Jeśli coś Cię trapi, masz jakiś problem lub byłeś świadkiem agresji czy też przemocy w  szkole, możesz anonimowo podzielić się tym z nami. W naszej szkole, na parterze umieściliśmy skrzynkę, do której możesz wrzucić list z opisem niepokojącego Cię problemu.

Skrzynka - to szansa na to, byś w naszej  szkole czuł się bezpiecznie, aby atmosfera tu panująca służyła nauce i prawidłowemu rozwojowi każdego ucznia.

Dzięki Waszym spostrzeżeniom i sygnałom będziemy mieli możliwość skutecznego reagowania na zaistniałe niepożądane sytuacje, tym samym zapewniając Wam niezbędną pomoc i wsparcie.

Dzięki tej skrzynce otrzymasz pomoc ze strony dyrekcji szkoły, nauczycieli, wychowawców, pedagoga czy też psychologa.

Nie traktuj tej skrzynki jako żartu!

U. Jurczak

Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim