Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Szkolny Klub Przedsiębiorczości

Dnia 26 maja 2017 r. odbyło się spotkanie Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości. Służyło ono między innymi podsumowaniu wycieczki do Warszawy do Szkoły Głównej Handlowej i Muzeum Pieniądza, a zarazem było małą nagrodą za całoroczną pracę. Miejscem spotkania tym razem nie była sala lekcyjna, lecz Pizzeria Venezia. Bartłomiej Sartanowicz (II TE) zadbał o wszystko (o menu, które ustalił wcześniej z koleżankami i rezerwację sali). Okazał się naprawdę dobrym organizatorem.  Mimo deszczu z zadowoleniem na twarzach i z torbami na głowach biegliśmy w stronę pizzerii. Kolejny raz mieliśmy okazję się zintegrować i spędzić miło czas. Apetyt i humor dopisywały wszystkim.  Dobrze jest oderwać się od szkolnego życia i zorganizować wspólne wyjście. Takie spotkania to dobra okazja na spędzenie czasu ze szkolnymi znajomymi. Mamy nadzieję, że w przyszłości czeka nas więcej takich „smacznych” wyjść.

Patrycja Krynicka (ITE)

Opiekunowie: Grażyna Brzozowska, Anna Bielewicz

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim