Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Gala Przedsiębiorczości - podsumowanie programu 2016

Gala przedsiębiorczości odbyła się w Warszawie 12 kwietnia 2017 r. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych.  W uroczystości wzięli udział: z-ca dyrektora Małgorzata Królikowska, koordynatorzy programu: Anna Bielewicz, Grażyna Brzozowska oraz uczniowie: Angelika Wiśniewska, Anna Mikołap, Patrycja Plucińska, Kamil Szczerbik.

Zgromadzonych gości powitał Zbigniew Modrzewski - Prezes Zarządu Fundacji. Dyplomy i statuetki najaktywniejszym szkołom biorącym udział w 13. edycji programu wręczyły Pani Minister Marzena Machałek oraz Pani Profesor Elżbieta Mączyńska - Prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego oraz członek Komitetu Honorowego „Dnia przedsiębiorczości”.

W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych, fot. archiwum szkoły

Przedstawiciele najaktywniejszych firm i instytucji odebrali statuetki i dyplomy z rąk Pani Iwony Sroki - Przewodniczącej Rady Fundacji oraz Pani Poseł Ewy Tomaszewskiej - członka Komitetu Honorowego „Dnia przedsiębiorczości”.

Laureatki konkursu „Jak Dzień przedsiębiorczości wpłynął na moje decyzje zawodowe” otrzymały nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Uroczystość uświetnił wspaniały występ duetu wiolonczelowego w składzie Gustaw i Wojciech Bafeltowscy. Młodzi muzycy są uczniami Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Zenona Brzewskiego w Warszawie, stypendystami Funduszu oraz laureatami wielu konkursów muzycznych.

Koordynator programu: Grażyna Brzozowska

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim