Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Eliminacje szkolne XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

Hasło XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości, źródło: http://www.olimpiada.edu.pl/

 

1 grudnia 2016 roku, godz. 9:00

 

Eliminacje szkolne XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

 

http://www.olimpiada.edu.pl/

 

Aplikacja mobilna „Olimpiada Przedsiębiorczości” – przygotowanie do zawodów jeszcze nigdy nie było tak proste! Udostępniamy interaktywną aplikację na smartfony, która umożliwia efektywny trening przed kolejnymi etapami Olimpiady. Aplikacja składa się z pytań testowych z poprzednich edycji zawodów. Każde pytanie opatrzone jest komentarzem eksperckim, co dodatkowo sprzyja poszerzeniu wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, ekonomii, zarządzania, marketingu czy psychologii biznesu.

Baza zadań i testy interaktywne – podczas wspólnej nauki z uczniami, szczególnie polecamy skorzystanie z materiałów dostępnych na portalu Olimpiady. W bazie zadań znajdują się pytania testowe z poprzednich edycji zawodów. Testy dostępne są w trzech wariantach: 1) czyste arkusze, 2) arkusze z kluczem odpowiedzi oraz 3) arkusze z kluczem odpowiedzi i komentarzami merytorycznymi. Zachęcamy również uczniów do spróbowania sił w testach interaktywnych, które stanowią symulację testu z prawdziwych zawodów.

Platforma e-learningowa Olimpiady Przedsiębiorczości – w ramach przygotowań do zawodów zachęcamy do korzystania z zasobów dydaktycznych dostępnych na platformie e-learningowej zawodów. Użytkownikom platformy udostępniamy wykłady wzbogacone o filmy multimedialne z zakresu przedsiębiorczości, ekonomii, zarządzania czy przywództwa w biznesie.

Olimpiada Przedsiębiorczości – moje doświadczenia i historie laureatów – specjalnie dla naszych zawodników przygotowaliśmy dwanaście filmów, w których przedstawiamy sylwetki laureatów poprzednich edycji Olimpiady. Laureaci dzielą się w nich swoim doświadczeniem związanym zprzygotowaniem do udziału w zawodach, podpowiadają, jak radzić sobie ze stresem i wystąpieniami publicznymi. Podsumowują również swój udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości i jego wpływ na życiowe wybory. Można śmiało powiedzieć, że nasi laureaci to ludzie sukcesu! Jesteśmy z nich bardzo dumni.

http://www.olimpiada.edu.pl/

Organizatorzy: Szkolny Klub Przedsiębiorczości: Anna Bielewicz, Grażyna Brzozowska

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim