Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Do zobaczenia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

Z wielką radością i dumą informujemy, że nasza szkoła rozpoczyna współpracę z renomowaną uczelnią: Szkołą Główną Handlową w ramach programu „Klasa akademicka SGH”. Celem programu jest rozwinięcie współpracy Uczelni z wyróżniającymi się szkołami w Polsce. Udział w programie stwarza możliwość stałego kontaktu ze światem akademickim. Program pozwala także poznać ofertę edukacyjną Uczelni i ułatwia dokonanie wyboru ścieżki zawodowej. Uczelnia oferuje atrakcyjne kierunki studiów licencjackich i magisterskich np.: ekonomia, europeistyka, finanse i rachunkowość, gospodarka przestrzenna, metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne, międzynarodowe stosunki gospodarcze, polityka społeczna, stosunki międzynarodowe, zarządzanie. Znani absolwenci tej uczelni to między innymi: Ryszard Petru, Grzegorz Kołodko, Dariusz Rosati, Patricia Kazadi, Maciej Dowbor.

ZSZLW w gronie szkół współpracujących z SGH w ramach programu „Klasa akademicka SGH”, źródło: sgh.waw.pl

W ramach programu organizowane są dla uczniów zajęcia dydaktyczne prowadzone przez nauczycieli akademickich oraz współpracowników SGH. Zajęcia odbywają się na terenie kampusu Uczelni oraz w siedzibie Szkoły. Program stwarza także możliwość rozwijania współpracy w zakresie tutoringu dla najlepszych uczniów, korzystania z Biblioteki SGH, czy też współpracy ze studenckimi kołami naukowymi.

Jeżeli chcesz podjąć w przyszłości atrakcyjne studia w renomowanej uczelni, przygotować się do wejścia na rynek pracy w sektorze finansów i rachunkowości, samodzielnie prowadzić średnią lub małą firmę lub po technikum rozpocząć pracę w przedsiębiorstwie lub banku – czekamy na Ciebie w naszej szkole.

Grażyna Brzozowska

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim